Тренування шахти PMN-2-anti-Personnel тиск

Тренування шахти PMN-2-anti-Personnel тиск ##от компании## Магазин "Голіаф" - ##фото## 1
930 ₴
В наявності

Доставка

Доставка здійснюється тільки по передоплаті
Нова Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

ПМН-2 — протипіхотна фугасна натискної дії. Призначена для виведення з ладу особового складу супротивника. Ураження людини відбувається шляхом руйнування нижньої частини ноги (ступні) при вибуху заряду міни в момент наступання ногою на індикатор цілі (чорний хрестоподібний виступ на верхній площині) міни.

Зазвичай під час вибуху міни відривається повністю ступня ноги, якою солдат наступив на міну, й, залежно від відстані другої ноги від місця вибуху, вона також може бути сильно пошкоджена або не зазнати пошкоджень зовсім. Крім того, ударна хвиля досить великого заряду ВР позбавляє людину свідомості, висока температура вибухових газів може завдати сильних опіків нижніх кінцівок. Смерть може наступити від больового шоку чи втрати крові при несвоєчасному наданні першої допомоги.

Міна може встановлюватися як на ґрунт, так і в ґрунт, у сніг, вручну чи розкладатися засобами механізації (причіпні мінні розкладники ПМР-1, ПМР-2, причіпні мінні загороджувачі ПМЗ-4), але у всіх випадках переклад міни в бойове положення здійснюється вручну. Герметичність міни дозволяє використовувати її у водонасичених і болотистих ґрунтах. Установка мін під воду (прибережна смуга водних перешкод, броди) не допускається з огляду на її плавучість. Термін бойової роботи міни не обмежується.

Самоліквідатором міни не оснащуються. Незйомних та незнешкоджуваних елементів не має, але особливості конструкції унеможливлюють зворотний переклад міни з бойового в безпечне положення. Тому міна відноситься до категорії незнешкоджуваних. Міна має детонатор і запал, які є частиною конструкції міни.